PRAPORY
VÝŠIVKY
NÁŠIVKY
ČEPICE
OSTATNÍ

O firmě

Firma Výšivky JANY vstoupila na trh již v roce 1991. První výrobky vznikaly na historickém stroji s ručním vedením výšivky. V roce 1992 jsmejako jedni z prvních v ČSR zakoupili první počítačem řízený vyšívací automat spolu se základním software pro vytváření vyšívacích programů. Tento trend průběžné modernizace dodržujeme i dnes. Tak dosahujeme vysoké kvality, krátkých dodacích lhůt, konkurenčních cen a tím spokojenosti zákazníka.

V počátcích jsme se specializovali na výrobu kojeneckého textilního zboží zdobeného výšivkami a na tvorbu nášivek pro bezpečnostní služby, sportovní kluby a zájmové spolky. Postupem doby začala převažovat spolupráce s výrobci a dodavateli oděvů a textilu. Nezanedbatelnou skupinou našich zákazníků jsou obecní a městské úřady, pro které vyrábíme hlavně vlajky, vlaječky a stuhy.

Se vzrůstem poptávky byly postupně pořizovány další stroje a kvalitní software pro tvorbu vyšívacích programů. V roce 1999 se firma přestěhovala z důvodu rozšiřování výroby z Kralup nad Vltavou do zrenovovaného objektu v Nelahozevsi.

Výšivky Jany
Na vinici 11
Nelahozeves
277 51
Tel./fax
315 785 664
Mobil
777 325 661
603 570 617
e-mail:
info@vysivky.com
vysivkyjany@tiscali.cz